Bosch Serie 4 SMV4HVX07E vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts D
Maak kennis met de Bosch Serie 4 SMV4HVX07E, een modern wonder dat afwaswerk tot het verleden doet behoren. Deze volledig geïntegreerde, volwaardige vaatwasser heeft een capaciteit van 14 couverts, maar werkt met een zacht geluid van 46 dB – stiller dan een gefluisterd verhaaltje voor het slapengaan. De roestvrijstalen bedieningsknoppen zorgen voor een gestroomlijnde verfijning, terwijl de verstelbare voetjes tot 6 cm hoog geschikt zijn voor lastige keukenopstellingen. En ondanks zijn kracht verbruikt hij weinig energie, met een D-score op de efficiëntieschaal en een verbruik van slechts 9 liter per cyclus. Met afmetingen van 598 mm breed, 550 mm diep en 1,65 m hoog maximaliseert hij het schoonmaakoppervlak terwijl hij zo min mogelijk ruimte inneemt. Maar wat deze Bosch echt verbetert is zijn slimme connectiviteit: synchroniseer gewoon met de Home Connect app om onderweg moeiteloos programma’s te laden. Afwas, gesloopt. Geluid geneutraliseerd. Efficiëntie, belichaamd. Je zoektocht naar de perfecte vaatwasser eindigt hier.
4 op voorraad
€618,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 SMV4HVX07E. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 46 dB. Voetenverstelling: 6 cm, Bedieningsapps ondersteund: Bosch Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: D, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 85 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 815 mm
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Kuip materiaal | Kunststof/Roestvrij staal |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C, Silent 50°C |
| Duur cyclus | 270 min |
| Startvertraging | 24 uur |
| Half-geladen | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Zout indicator | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energieverbruik per cyclus | 0,849 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 3,36 kg |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Ingebouwde water verzachter | Ja |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Merkspecifiek kuipmateriaal | Polinox |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 8,15 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Gewicht verpakking | 35,8 kg |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.