Bosch Serie 6 KWK16ABGB wijnkoeler Compressorwijnkoeler Vrijstaand Zwart 44 fles(sen)
Bosch Serie 6 KWK16ABGB, Compressorwijnkoeler, Vrijstaand, 44 fles(sen), 60 W, G, Zwart
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.692,00
1 op voorraad
Beschrijving
Je persoonlijke wijnkelder: vrijstaande wijnkast met een hoogte van 60 cm en twee nauwkeurige temperatuurzones tussen 5°C tot 20°C.
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Inwendige kleur | Zilver |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Plankmateriaal | Eiken |
| Aantal compressoren | 1 |
| Type product | Compressorwijnkoeler |
| Temperatuur bereik (zone 1) | 5 – 20 °C |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Temperatuur reeks (zone 2) | 5 – 20 °C |
| Ingebouwde vriezer | Nee |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 6 A |
| Diepte | 593 mm |
| Gewicht | 46,3 kg |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Deurkleur | Zwart, Transparant |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Ingebouwde ventilator | Ja |
| Flessen-capaciteit | 44 fles(sen) |
| Aantal temperatuur zones | 2 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Nettoinhoud wijnkoeler | 120 l |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Met slot | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Jaarlijks energieverbruik | 142 kWu |
| Netbelasting | 60 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 818 mm |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.