Yealink SIP-T46U IP telefoon Grijs LCD Wifi
Yealink SIP-T46U, IP Phone, Grijs, Draadloze handset, 1000 entries, LCD, 10,9 cm (4.3″)
16 op voorraad
€183,00
16 op voorraad
Beschrijving
Yealink SIP-T46U. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Grijs, Handset type: Draadloze handset. Capaciteit telefoonboek: 1000 entries. Beeldscherm: LCD, Beeldschermdiagonaal: 10,9 cm (4.3″), Resolutie: 480 x 272 Pixels. Stemcodecs: AGC, AJB, AMR-WB, CNG, G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab, VAD, iLBC. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES, HTTPS, SRTP, TLS
| Type product | IP Phone |
|---|---|
| Handset type | Draadloze handset |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Wachtstand | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Resolutie | 480 x 272 Pixels |
| Luidspreker | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Uitbreiding module support | Ja |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Diepte | 213 mm |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Nummerherkenning | Ja |
| Aantal VoIP-accounts | 16 |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Stemcodecs | AGC, AJB, AMR-WB, CNG, G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab, VAD, iLBC |
| Wifi | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 244 mm |
| Hoogte | 185 mm |
| Merk |

















