Yealink SIP T42U IP telefoon Grijs LCD Wifi
Yealink SIP T42U, IP Phone, Grijs, Draadloze handset, Bureau/muur, 1000 entries, LCD
57 op voorraad
€124,00
57 op voorraad
Beschrijving
Yealink SIP T42U. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Grijs, Handset type: Draadloze handset. Capaciteit telefoonboek: 1000 entries. Beeldscherm: LCD, Beeldschermdiagonaal: 6,86 cm (2.7″), Resolutie: 192 x 68 Pixels. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4/IPv6, SIP v1 (RFC2543), v2 (RFC3261), UDP/TCP/DNS-SRV (RFC 3263), Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 256-bit AES, HTTPS, TLS, WPA2, WPA3. Stroomverbruik (typisch): 2,2 W
| Type product | IP Phone |
|---|---|
| Handset type | Draadloze handset |
| Nummerherkenning | Ja |
| Aantal VoIP-accounts | 12 |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Niet storen functie | Ja |
| Oproep opname | Ja |
| Anonieme oproep weigeren | Ja |
| Direct bellen | Ja |
| Belgeschiedenis | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Resolutie | 192 x 68 Pixels |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| RJ-9 ports kwantiteit | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Breedte | 212 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Diepte verpakking | 256 mm |
| Gewicht verpakking | 6,3 kg |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaat-slot | Ja |
| Montage | Bureau/muur |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Bel park | Ja |
| Anonieme oproep | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Call transfer | Ja |
| Geintegreerde voicemail | Nee |
| Aantal functietoetsen | 5 |
| Beeldschermdiagonaal | 6,86 cm (2.7") |
| Camera achterzijde | Ja |
| Wifi | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Stroomverbruik (typisch) | 22 W |
| Diepte | 18,9 mm |
| Breedte verpakking | 627 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Merk |


