Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel
Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel, Laser, Kleur, 1200 x 1200 DPI, A4, 35 ppm, Duplex printen
14 op voorraad
€372,00
14 op voorraad
Beschrijving
Xerox C310 A4 33 ppm draadloze dubbelzijdige printer PS3 PCL5e6/6 2 laden totaal 251 vel. Printtechnologie: Laser, Kleur. Aantal printcartridges: 4, Gebruiksindicatie (maximaal): 80000 pagina’s per maand. Maximale resolutie: 1200 x 1200 DPI. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): 35 ppm, Duplex printen. Beeldscherm: LCD. Netwerkgereed, Wifi. Kleur van het product: Blauw, Wit
| Kleur | Ja |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Afdruk Resolutie in kleur | 4800 x 4800 DPI |
| Watermerk printen | Ja |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Paginabeschrijving talen | HTML Direct Image Space, PCL 5, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, XPS |
| Printerlettertypen | PCL, PostScript |
| PostScript®-fonts | 158 |
| Totale invoercapaciteit | 251 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 1 |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Voorraad kaarten, Enveloppen, Glanzend papier, Zwaar papier, Labels, Postpapier, Lichtgewicht papier, Normaal papier, Voorbedrukt papier, Gerecycled papier, Ruw papier |
| Maximale printafmetingen | 216 x 356 mm |
| Aangepaste medialengte | 148 – 356 mm |
| USB-poort | Ja |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Frequentie van processor | 1000 MHz |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurenscherm | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Vermogensverbruik (max) | 530 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 16,1 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Temperatuur bij opslag | 10 – 32,2 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 – 80 procent |
| Diepte | 421 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Diepte verpakking | 567 mm |
| Gewicht verpakking | 23,8 kg |
| Veiligheidsgids | Ja |
| Software-cd | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Printtechnologie | Laser |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Aantal printcartridges | 4 |
| PCL®-fonts | 6 |
| Aantal bitmaplettertypen | 2 |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale uitvoercapaciteit | 125 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Handmatige invoer | Ja |
| Aangepaste mediabreedte | 98 – 216 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 216 g/m² |
| Direct printen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Wifi | Ja |
| Netwerkgereed | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type processor | Ja |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Kleur van het product | Blauw, Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 6,1 cm (2.4") |
| Stroomverbruik (in standby) | 22 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 32,2 °C |
| Breedte | 442 mm |
| Hoogte | 308 mm |
| Breedte verpakking | 534 mm |
| Hoogte verpakking | 450 mm |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Documentatie-cd | Ja |
| Merk |

























