Whirlpool WMF200G Zwart Combinatiemagnetron Ingebouwd 20 l 800 W
Whirlpool WMF200G, Ingebouwd, Combinatiemagnetron, 20 l, 800 W, Ingebouwd display, LCD
10 op voorraad
€219,00
10 op voorraad
Beschrijving
GRILLnSnel grillen, nog sneller reinigen.nDe krachtige grillfunctie van uw microgolfoven biedt dezelfde heerlijke resultaten als een traditionele oven. De kantelmodus van de grill zorgt voor een eenvoudige reiniging.nnJET DEFROSTnSnel ontdooien.nGebruik de unieke Jet Defrost functie om bevroren voedsel snel en gelijkmatig te ontdooien in uw microgolfoven.nnDOUGHRISINGnDe DoughRising-functie is ideaal om gist voor te bereiden op verdere verwerking in brood en deeg. Een speciaal programma dat de binnentemperatuur van de Maxi Chef stabiel op 30° houdt: ideaal voor rijzend deeg.nnYOGURT-FUNCTIEnMaak uw snacks nog gezonder met de YOGURT-functie. Een speciale functie waarmee u eenvoudig yoghurt fermenteert en de voedingswaarde verhoogt.nnJET GRILLnMoeiteloos grillen.nMet het Jet Grill programma geniet u in een oogwenk van heerlijk gegrilde gerechten.nnWARMHOUDENnPerfect kookplezier.nDe warmhoudfunctie in deze Whirlpool microgolfoven zorgt ervoor dat uw gerecht tot wel 4 uur warm blijft, terwijl het beschermd wordt tegen uitdroging. Geniet van uw maaltijd wanneer u wilt.nnJET STARTnBuitengewoon snel opwarmen.nDe Jet Start functie activeert de microgolfoven gedurende maximaal 30 seconden met het maximum vermogen. Ideaal om snel dranken of soep op te warmen.nnKWARTSGRILLnZuiniger, sneller en zelfreinigend.nMet de kwartsgrill kunt u gerechten nog sneller bereiden of opnieuw opwarmen dan met een traditionele infraroodgrill.nnKINDERSLOTnVeiligheid voorop.nOm de veiligheid van uw kinderen te waarborgen zorgt het kinderslot ervoor dat kinderen het apparaat niet per ongeluk kunnen activeren.
| Type product | Combinatiemagnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Grill | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Stroom | 1,2 A |
| Diepte | 349 mm |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Kinderslot | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 1200 W |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 390 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.