Whirlpool WH SP70 T241 P Ingebouwd 394 l E Wit
De Whirlpool WH SP70 T241 P Built-in koel-vriescombinatie biedt een ruime capaciteit van 394 liter en een energiezuinige E-classificatie, waardoor u geld bespaart op uw energierekening. Met slechts 32 dB verstoort dit ultrastille apparaat geen keukengesprekken of filmavonden. De No Frost-technologie voor zowel de koelkast als het vriesvak voorkomt vervelende ijsvorming, terwijl de LED-verlichting aan de binnenkant al je verse voedsel verlicht. Zes koelkastplateaus en een Fresh Zone groentelade houden de producten knapperig. En de klassieke witte afwerking past bij elke keukeninrichting. Met de betrouwbare prestaties van Whirlpool biedt deze inbouwkoelkast koel gemak voor drukke huishoudens-nordic tafellamp, sfeerverlichting.
2 op voorraad
€1.489,00
2 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WH SP70 T241 P. Totale nettocapaciteit: 394 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 32 dB. Nettocapaciteit koelkast: 295 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 6. Nettocapaciteit vriezer: 99 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 257 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 394 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 295 l |
| Aantal planken koelkast | 6 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Ventilatie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 99 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Foutmelding | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Diepte | 551 mm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Aantal temperatuur zones | 2 |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 257 kWu |
| Netbelasting | 140 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 690 mm |
| Hoogte | 1935 mm |
| Elektronische regeling | Ja |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.