Whirlpool WB70E 973 W Vrijstaand 462 l D Wit
Whirlpool WB70E 973 W, 462 l, SN-T, 12 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Wit
10 op voorraad
€987,00
10 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WB70E 973 W. Totale nettocapaciteit: 462 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 40 dB. Nettocapaciteit koelkast: 309 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 153 l, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 233 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 1955 mm |
| Breedte verpakking | 750 mm |
| Hoogte verpakking | 2015 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 462 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Nettocapaciteit koelkast | 309 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 153 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,17 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 233 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 755 mm |
| Gewicht | 8,4 kg |
| Diepte verpakking | 780 mm |
| Gewicht verpakking | 88 kg |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.