Whirlpool OMR58HU1B 71 l 3300 W A+ Roestvrijstaal
Whirlpool OMR58HU1B, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3300 W, 71 l, Combi stoom
Uitverkocht
€369,00
Uitverkocht
Beschrijving
Whirlpool OMR58HU1B. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop. Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,89 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Breedte: 595 mm, Diepte: 595 mm, Hoogte: 551 mm
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3300 W |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Combi stoom |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Snoerlengte | 1 m |
| Type timer | Digitaal |
| Netbelasting | 3300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Diepte | 595 mm |
| Gewicht | 27,1 kg |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Slim koken-functie | Ja |
| Kantelbare grill | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 551 mm |
| Merk |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.