Whirlpool OMK58HU1X 71 l Roestvrijstaal
Whirlpool OMK58HU1X, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, Met ventilator, 1800 W
12 op voorraad
€476,00
12 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool OMK58HU1X. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop, Binnenmateriaal: Emaille. Type timer: Digitaal. Energieverbruik (conventioneel): 0,89 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+ tot F. Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Met ventilator |
| Onderverwarming | Ja |
| Koken | Ja |
| Quick start | Nee |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Aantal schappen | 1 schappen |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Type beeldscherm | LED |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Deur openingshoek | 89° |
| Snoerlengte | 1 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Restwarmte-indicator | Nee |
| Netbelasting | 2900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 13 A |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Diepte | 551 mm |
| Gewicht | 2,76 kg |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 2,89 kg |
| Douane productcode (TARIC) | 85166080 |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Vermogen grill | 1800 W |
| Slow cooking | Nee |
| Aantal kookprogramma's | 11 |
| Reinigingstechnologie | Hydrolytisch |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal van het handvat | Aluminium |
| Deurscharnieren | Neer |
| Aantal rasters | 1 |
| Inhoud | 71 l |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot F |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Land van herkomst | Polen |
| Energie consumptie | 0,89 kWu |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.