Whirlpool OMK58HU1B 71 l Zwart
Whirlpool OMK58HU1B, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, Ventilator aangedreven, Hydrolytisch
13 op voorraad
€478,00
13 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool OMK58HU1B. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Type timer: Digitaal. Energieverbruik (conventioneel): 0,89 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu, AC-ingangsspanning: 220-240 V. Aantal lampen: 1 lampen, Verlichtingslocatie: Voorkant links
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 8 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Kleur handvat | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 13 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Verlichtingslocatie | Voorkant links |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Ventilator aangedreven |
| ECO mode | Ja |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Knopenkleur | Zwart |
| Aantal rasters | 1 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Type timer | Digitaal |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 551 mm |
| Gewicht | 26,9 kg |
| Aantal bakplaten | 2 |



























Er zijn voor dit product nog geen reviews.