TP-Link Tapo TC40 Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 1920 x 1080 Pixels Plafond/muur/paal
TP-Link Tapo TC40, IP-beveiligingscamera, Binnen & buiten, Draadloos, Amazon Alexa & Google Assistant, Intern, CE, FCC, RoHS, RCM
11 op voorraad
€107,00
11 op voorraad
Beschrijving
TP-Link Tapo TC40. Soort: IP-beveiligingscamera, Ondersteuning voor plaatsing: Binnen & buiten, Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Montagewijze: Plafond/muur/paal, Kleur van het product: Wit, Vormfactor: Dome. Draaihoek: 360°. Omvang optische sensor: 25,4 / 3 mm (1 / 3″). Nachtkijker afstand: 30 m, LED-type: IR, Infrarood wavelength: 850 nm
| Soort | IP-beveiligingscamera |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Auto-tracking | Ja |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Weerbestendig | Ja |
| Kantelfunctie camera | Ja |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Nachtvisie | Ja |
| LED-type | IR |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Video recording | Ja |
| Privézone maskeren | Ja |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 8,78 W |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Diepte | 123 mm |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief verankering | Ja |
| PTZ control | Ja |
| Automatische patrol-modus | Ja |
| Soort antenne | Intern |
| Montagewijze | Plafond/muur/paal |
| Vormfactor | Dome |
| Controle camerapanning | Ja |
| Draaihoek | 360° |
| Aantal lenzen | 1 |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| Totaal aantal megapixels | 2 MP |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Reset button | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 22,1 W |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 – 60 °C |
| Breedte | 123,8 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal cameras | 1 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.