Tefal OptiGrill + GC7228 OptiGrill+ XL GC7228 contactgrill
Tefal OptiGrill + GC7228 OptiGrill+ XL GC7228 contactgrill. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Roestvrijstaal, Vormfactor: Rechthoekig. Vermogen: 2000 W. Snoerlengte: 0,8 m, Breedte: 440 mm, Diepte: 440 mm. Breedte verpakking: 375 mm, Diepte verpakking: 481 mm, Hoogte verpakking: 229 mm. Pallet brutobreedte: 80 cm, Pallet brutolengte: 120 cm, Pallet brutohoogte: 98 cm
10 op voorraad
€214,00
10 op voorraad
Beschrijving
Innovatieve kooksensor, voor perfecte grillresultaten.nMaak kennis met OptiGrill + XL, de ultieme grill-innovatie met een handmatige modus met vier temperatuurniveaus, 3 nieuwe kookprogramma’s voor eindeloze variatie en een kookoppervlak van 800 cm2 voor 6 tot 8 personen. OptiGrill + is voorzien van een innovatieve kooksensor die de temperatuur en bereidingscyclus automatisch aanpast op de dikte van de ingrediënten en het aantal stuks tussen de platen. Door middel van een gaarheidsindicator en een geluidssignaal weet je precies wanneer je bereiding rood, medium of doorbakken is. 9 automatische kookprogramma’s bereiden gerechten tot in perfectie: hamburger, gevogelte, sandwich, worst, rood vlees, vis, zeevruchten, varkensvlees en spek, plus een modus voor diepvriesproducten en handmatige modus met vier temperatuurinstellingen. Kwalitatieve aluminium bakplaten met antiaanbaklaag en vetopvangbakje zijn inbegrepen.
| Anti-aanbaklaag | Ja |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Aantal kookprogramma's | 9 |
| Grill oppervlakte | 800 cm² |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Plaatmateriaal | Aluminium |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Aantal vermogenniveau's | 4 |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Diepte | 440 mm |
| Gewicht | 5,45 kg |
| Diepte verpakking | 481 mm |
| Gewicht verpakking | 72,5 kg |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutogewicht | 108 kg |
| Lagen per pallet | 2 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoekig |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Bakoppervlak (B X D) | 40 x 20 mm |
| Verwijderbare borden | Ja |
| Materiaal van het handvat | Thermoplastic |
| Aantal personen | 6 persoon/personen |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| LED-indicatoren | Gereed |
| Vermogen | 2000 W |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Breedte | 440 mm |
| Hoogte | 172 mm |
| Breedte verpakking | 375 mm |
| Hoogte verpakking | 229 mm |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 98 cm |
| Producten per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 12 stuk(s) |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.