Tefal Express Steam FV2835E0 strijkijzer Droog- & stoomstrijkijzer Cerium zoolplaat 2400 W Paars, Wit
Tefal Express Steam FV2835E0, Droog- & stoomstrijkijzer, Cerium zoolplaat, 1,9 m, 160 g/min, Paars, Wit, 35 g/min
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€57,00
5 op voorraad
Beschrijving
Tefal Express Steam FV2835E0. Soort: Droog- & stoomstrijkijzer, Zoolplaat materiaal/coating: Cerium zoolplaat, Snoerlengte: 1,9 m. Vermogen van strijkijzer: 2400 W
| Soort | Droog- & stoomstrijkijzer |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,9 m |
| Kleur van het product | Paars, Wit |
| Continue stoom | Ja |
| Capaciteit watertank | 0,27 l |
| Verticale stoomfunctie | Ja |
| Waterreservoir | Ingebouwd |
| Vermogen van strijkijzer | 2400 W |
| Zoolplaat materiaal/coating | Cerium zoolplaat |
| Steam boost performance | 160 g/min |
| Stoomstoot functie | Ja |
| Continu stoom uitvoering | 35 g/min |
| Anti-druppelfunctie | Ja |
| Sproeifunctie | Ja |
| Afneembare watertank | Nee |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Merk |







