Sony MHC-V13 Zwart
Sony MHC-V13, 2-weg, 5 cm, 20 cm, Bedraad en draadloos, Zwart, Knoppen
Voorraad:
34 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€274,00
34 op voorraad
Beschrijving
Sony MHC-V13. Luidspreker soort: 2-weg, Diameter hogetonenluidspreker: 5 cm, Diameter woofer: 20 cm. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos. Kleur van het product: Zwart, Volumeregeling: Knoppen. Ondersteund audioformaat: AAC, MP3, WAV, WMA, FM-band: 87,5 – 108 MHz, Ondersteunde frequentiebanden: DAB, FM. Type stroombron: AC, Stroomverbruik (in standby): 0,5 W, Vermogensverbruik (max): 32 W
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Tweeter | Ja |
| Aantal woofer drivers | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| AUX ingang | Ja |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Ondersteund audioformaat | AAC, MP3, WAV, WMA |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bass reflex | Ja |
| Type stroombron | AC |
| Vermogensverbruik (max) | 32 W |
| Breedte | 333 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Diepte verpakking | 653 mm |
| Gewicht verpakking | 10 kg |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| ID3 Tag weergave | Ja |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Luidspreker soort | 2-weg |
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Woofer | Ja |
| Diameter woofer | 20 cm |
| Bluetooth | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| FM-radio | Ja |
| FM-band | 87,5 – 108 MHz |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gewicht | 81 kg |
| Diepte | 299 mm |
| Breedte verpakking | 368 mm |
| Hoogte verpakking | 407 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Soort | Freestanding Public Address (PA) system |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.