Sony Bravia KD-65X85L 4K Full Array LED Android TV 120HZ (2023)
Een kijkervaring die je niet snel zal vergeten: de Sony Bravia KD-65X85L combineert de veelzijdigheid van Google TV met de kleuren van Full-array-led en het geluid van de X-Balanced Speaker. Deze 4K-televisie met stijlvol design en tal van functies om jouw entertainment tilt jouw entertainment naar een nieuwe hoogte.
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00.
1 op voorraad
Beschrijving
| Montage | |
|---|---|
| Afstand tot de muur (min) | 2.2 cm |
| Compatible schermmaat (min) | 32 inch |
| Draaggewicht (max) | 50 kg |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-standaard | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 200 x 300 mm |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Compatible schermmaat (max) | 77 inch |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Plat | Ja |
| Draaibereik | 0 ° |
| Zwenkhoek | 0 ° |
| Kantelhoek | 0 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Aantal draaipunten | 0 |
| Draaibaar | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 42.8 cm |
| Breedte | 49.3 cm |
| Productdetails | |
| EAN | 8712285347726 |
| Merk | Vogel’s |
| Type | TVM 3405 |




















