Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 1,3″ Ø 40 mm 32 GB Beige 2 GB RAM
Deze beige Samsung smartwatch is de ultieme sidekick voor je actieve levensstijl. Hij houdt niet alleen je stappen en hartslag bij, maar heeft ook ingebouwde GPS, NFC en connectiviteit met meerdere navigatiesatellieten, zodat je nooit de weg kwijtraakt. Ondanks alle technische mogelijkheden straalt het 1,3″ scherm in een slanke behuizing van 40 mm een moderne, minimalistische stijl uit. En met 32 GB opslagruimte plus 2 GB RAM heb je voldoende ruimte om apps te downloaden, muziek afspeellijsten op te slaan en meer om je door elk avontuur heen te slepen. Of je nu aan het trainen bent voor een marathon, je favoriete route aan het wandelen bent of gewoon je dagelijkse bezigheden aan het uitvoeren bent, deze smartwatch combineert mode en functie in één duurzaam en geraffineerd pakket. Dus ga je gang – omarm je passies met een draagbare metgezel die je kan bijhouden.
9 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €415,00.€389,00Huidige prijs is: €389,00.
9 op voorraad
Beschrijving
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 1,3″ Ø 40 mm 32 GB Beige 2 GB RAM
- Type uurwerk: Smartwatch
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Eigenschappen:
- Ingebouwde Microfoon
- Speaker
- Geomagnetische sensor
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- GPS
- NFC
- Glonass
- BeiDou
- Galileo
- Intern geheugen: 32 GB
- Kleur van de band: Beige
- Kleur van de plaat: Beige
- RAM geheugen: 2 GB RAM
- Scherm: 1,3″
- Functies:
- Accelerometer
- Gyroscoop
- Hartfrequentiemonitor
- Diameter van de horlogekast: Ø 40 mm
| Gewicht | 196 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27,8 × 5,8 × 2,8 cm |
| Type beeldscherm | Digitaal |
| Touchscreen | Ja |
| Display technologie | AMOLED |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Altijd-aan scherm | Ja |
| Markt positionering | Smartwatch |
| Horlogekast kleur | Crème |
| Band kleur | Crème |
| Vorm | Rond |
| Waterdichtheid | 5 ATM |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| RAM-capaciteit | 2 MB |
| Hartslag monitor | Ja |
| Bloedzuurstofsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Activiteitentracker | Ja |
| Slaapkwaliteit | Ja |
| Virtuele assistent | Samsung Bixby |
| Electronisch kompas | Ja |
| Stressbewakingsfunctie | Ja |
| Stopwatch | Ja |
| Barometer | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Draadloos opladen | Ja |
| Breedte | 40,4 mm |
| Dikte | 9,7 mm |
| Resolutie | 432 x 432 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 3,3 cm (1.3") |
| Pixeldichtheid | 330 ppi |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Horlogekast grootte | 40 mm |
| Horlogekast materiaal | Aluminium |
| Maat band | S/M |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Wear OS |
| Valdetectie | Ja |
| Type hartslagsensor | Optisch |
| Stappenteller | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Persoonlijke doelen | Ja |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV |
| Stemopname | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Agenda | Ja |
| Weersvoorspelling | Ja |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Oplaadtijd | 1,15 uur |
| Diepte | 40,4 mm |
| Gewicht | 288 g |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.