Smartphone Samsung SM-F766BDBHEUB 6,8″ 12 GB RAM 512 GB Blauw
Kracht en verfijning komen samen in deze blauwe Samsung smartphone die klaar is om alles aan te kunnen wat het leven met zich meebrengt. Het grote scherm van 6,8 inch brengt je content tot leven, terwijl 12 GB RAM zorgt voor soepel multitasken tussen apps. Met 512 GB aan opslagruimte hoef je nooit meer te kiezen welke herinneringen je wilt bewaren – er is ruimte voor al je foto’s, video’s en apps. Over foto’s gesproken, de 50MP camera maakt prachtige opnamen die niet onderdoen voor die van professionele camera’s. Als je de hele dag op pad bent, houdt de robuuste 4300 mAh batterij je op de been en de vingerafdruklezer voegt een extra beveiligingslaag toe om je digitale wereld te beschermen. Deze Samsung smartphone presteert niet alleen – hij presteert met stijl, waardoor elke tik, veeg en klik aanvoelt als een eersteklas ervaring.
4 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €10.761,00.€7.971,00Huidige prijs is: €7.971,00.
4 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Samsung SM-F766BDBHEUB 6,8″ 12 GB RAM 512 GB Blauw
- Soort: Smartphone
- Insteekproduct: Ja
- Diagonaal van het scherm (cm): 17,3 cm
- Type stekker: EU-stekker
- Eigenschappen: Vingerafdruklezer
- Camera: 50 Mp
- Scherm: 6,8″
- Batterijcapaciteit: 4300 mAh
- RAM geheugen: 12 GB RAM
- Intern geheugen: 512 GB
- Kleur: Blauw
| Gewicht | 0,39 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12,49 × 12,24 × 11,16 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 17,3 cm (6.8") |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Tweede display resolutie | 1048 x 948 Pixels |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Aantal processorkernen | 10 |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Virtueel RAM (max) | 478,7 GB |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Vormfactor | Flip |
| Kleurnaam | Blue Shadow |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Batterijduur in cycli | 2000 |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 752 mm |
| Hoogte | 166,7 mm |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 8,55 cm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Resolutie | 2520 x 1080 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Tweede display diagonaal | 10,2 cm (4") |
| Tweede displaytype | Dynamic AMOLED 2X |
| Processormodel | 2500 |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Digitale zoom | 10x |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Slow motion-snelheid | 240fps @FHD, 120fps @FHD |
| SIM card type | eSIM |
| Kleur van het product | Blauw |
| Snel opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Platform | Android |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Batterijduur per cyclus | 2524 min |
| Gewicht | 188 g |
| Diepte | 65 mm |
| Diepte wanneer opgevouwen | 1,37 cm |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.