Smartphone Samsung Galaxy S24 Ultra 6,8″ SNAPDRAGON 8 gen 3 12 GB RAM 256 GB Zwart Titanium
Opzoek naar een nieuwe Smartphone? Dan heb je hem nu gevonden! Volledig simlock vrij en nu al verkrijgbaar vanaf slechts €8 per maand.
37 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.264,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00.
37 op voorraad
Beschrijving
- Soort:
- Smartphone
- Dual SIM
- Type stekker: EU-stekker
- Resolutie (px): 7680 x 4320 px
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Scherm: 6,8″
- Inclusief: USB-C-kabel
- Technologie:
- Corning Gorilla Glass
- 52.1 Dynamic AMOLED 2X
- Verwennerij
- Glonass
- Diagonaal van het scherm (cm): 17,3 cm
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- GPS
- NFC
- BeiDou
- Galileo
- 5G
- Wi-Fi 5 GHz
- Wi-Fi 6 GHz
- Bluetooth 5.3
- WI-FI 7
- Verbindingen:
- USB-C
- Dual SIM
- USB 3.2
- nano SIM
- USB
- Eigenschappen:
- Waterbestendig
- Stofbestendig
- Stereo
- Vingerafdruklezer
- GPS
- Barometer
- Omgevingslichtsensor
- Water- en stofbestendig
- Autofocus
- Snel en veilig opladen
- Geomagnetische sensor
- Nabijheidssensor
- Gorilla Glass
- Plat scherm
- Processor: SNAPDRAGON 8 gen 3
- RAM geheugen: 12 GB RAM
- Intern geheugen: 256 GB
- Kleur:
- Zwart
- Titanium
- Besturingssysteem: Android
- Sensoren:
- Accelerometer
- Gyroscoop
- Magnetometer
- IP-classificatie: IP68
- Camera:
- Frontaal
- 50 Mp
- Snelheid: 120 Hz
- Opening: F/1,7
- Kernel: 8 Kernel
- Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
| Gewicht | 0,38 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3 × 9,5 × 18,2 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 15,8 cm (6.2") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Processor architectuur | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Kloksnelheid RAM | 4206 MHz |
| Digitale zoom | 30x |
| Opnameresolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| aptX-technologie | Ja |
| 4G frequentie ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Amber, Geel |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Draadloos opladen | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 25 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 78 uur |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Barometer | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Breedte | 70,6 mm |
| Hoogte | 147 mm |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Resolutie | 2340 x 1080 Pixels |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Processormodel | 2400 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Optische zoom | 3x |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-profielen | DI, A2DP, HFP, HID, HOGP, OPP, PBAP, AVRCP, PBP, TMAP, SAP, MAP |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1900,2100 MHz |
| 5G-banden ondersteund | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| MIMO | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Platform | Android |
| Wireless Power Share | Ja |
| Browsing tijd (4G) | 25 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 29 uur |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht | 167 g |
| Diepte | 7,6 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Reparatie-index | 8.5 |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.