Smartphone Motorola G75 8 GB RAM 6,78″ Snapdragon 256 GB Grijs
Neem geen genoegen meer met middelmaat en maak je klaar om helemaal los te gaan op de Motorola G75. Dit vlaggenschip smartphone trekt alles uit de kast met een enorme 6.78 “LCD-scherm dat films en games pop van het scherm in een adembenemende 3840 x 2160 resolutie. En dankzij een zinderende 120Hz verversingssnelheid beweegt elke veeg en scroll soepel. Onder de motorkap zorgen een razendsnelle Snapdragon-processor, 8GB RAM en 256GB opslagruimte voor topprestaties die gelijke tred houden met je multitasking-behoeften. Maar de G75 is meer dan alleen spierkracht: hij zit ook boordevol hersens. Dubbele achtercamera’s met 16MP en 8MP sensoren maken prachtige foto’s en video’s, compleet met pro-grade functies zoals LED flitser, autofocus en beeldstabilisatie. En met 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 en NFC blijf je altijd verbonden met de nieuwste technologie. Als het tijd is om de stekker eruit te trekken en op verkenning te gaan, kan het robuuste IP68 water- en stofbestendige ontwerp al je avonturen aan. Brandstof voor de reis komt van een enorme 5000mAh batterij met snel opladen. De Motorola G75 is een echte multimedia werkpaard ontworpen voor degenen die willen dat het allemaal – en dan wat.
100 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €339,00.€309,00Huidige prijs is: €309,00.
100 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Motorola G75 8 GB RAM 6,78″ Snapdragon 256 GB Grijs!
- Diagonaal van het scherm (cm): 17,2 cm
- Insteekproduct: Ja
- Soort:
- Smartphone
- Camerasluiter
- Dual SIM
- LPDDR4X
- Type stekker: EU-stekker
- Verbindingen:
- Dual SIM
- USB
- USB-C
- USB 2.0
- Besturingssysteem: Android
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Kleur: Grijs
- Eigenschappen:
- GPS
- Omgevingslichtsensor
- Autofocus
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Snel en veilig opladen
- Draadloze oplader
- Beeldstabilisator
- Vingerafdruklezer
- Nabijheidssensor
- Gorilla Glass
- Plat scherm
- Digitale Zoom: 10x
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- NFC
- BeiDou
- 5G
- WCDMA
- LTE
- Wi-Fi 6 GHz
- Opening: F/1,8
- Technologie:
- LED
- Verwennerij
- Glonass
- Bluetooth aptX low Latency
- LCD
- Sensoren:
- Accelerometer
- Gyroscoop
- IP-classificatie: IP68
- Inclusief:
- Streepjescodelezer
- Beschermhoes
- Oordopjes
- USB Type-C – USB Type-C
- Camera:
- Dual
- 8 MP
- 16 MP
- Frontaal
- Functies:
- ECO
- Geo-lokalisatie
- Maximum capaciteit geheugenkaart: 1 TB
- SIM: Dual SIM
- Niet inbegrepen: AC-Adapter
- Compatibele Geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Snelheid: 120 Hz
- Processor: Snapdragon
- Intern geheugen: 256 GB
- Kernel: 8 Kernel
- Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
- Resolutie (px): 3840 x 2160 px
- Scherm: 6,78″
| Gewicht | 0,49 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 9 × 6,5 × 18 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 17,2 cm (6.78") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Soort paneel | LCD |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 5 |
| Aanraakreactiesnelheid | 240 Hz |
| Pixeldichtheid | 387 ppi |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,8 µm |
| Digitale zoom | 10x |
| Pixelgrootte voorcamera | 1 µm |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Geotagging | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Audiozoom | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 5G-standaard | Sub6 |
| 2G standaarden | GSM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| aptX-technologie | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Glas, Polymethyl-methacrylaat (PMMA) |
| Snel opladen | Ja |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Personalisatie | Iconen, Ringtones, Thema's, Wallpaper, Widgets |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Luidsprekers | Stereo |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Flikkersensor | Ja |
| Breedte | 77,2 mm |
| Hoogte | 166,1 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief headset | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Resolutie | 2388 x 1080 Pixels |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 83 procent |
| Processormodel | 6 Gen 3 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type beeldsensor | Sony LYTIA 600 |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Video stabilizer | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Slow motion-modus | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| MIMO | Ja |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Spatwaterdicht, Waterbestendig |
| Barcodelezer | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | TurboPower 30 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 14 |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gebarensensor | Ja |
| Gewicht | 205 g |
| Diepte | 83,4 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.