Siemens KG49NSBBF koel-vriescombinatie Vrijstaand 440 l B Zwart
Siemens KG49NSBBF, 440 l, No Frost (koelkast), SN-T, 11,5 kg/24u, B, Zwart
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€2.572,00
1 op voorraad
Beschrijving
Siemens KG49NSBBF. Totale nettocapaciteit: 440 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 311 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5. Nettocapaciteit vriezer: 129 l, Vriescapaciteit: 11,5 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: B, Jaarlijks energieverbruik: 142 kWu. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur openingshoek | 125° |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Soort lamp | LED |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 129 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 21 uur |
| Aantal planken vriezer | |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,26 m |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 667 mm |
| Gewicht | 84,3 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale nettocapaciteit | 440 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 311 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 11,5 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Wifi | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 142 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 2030 mm |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.