Siemens iQ700 BF722L1B1 magnetron Zwart Solo-magnetron Ingebouwd 21 l 900 W
Siemens iQ700 BF722L1B1, Ingebouwd, Solo-magnetron, 21 l, 900 W, Ingebouwd display, TFT
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€819,00
2 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ700 BF722L1B1. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 21 l, Magnetronvermogen: 900 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: TFT, Soort bediening: Touch, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 21 l |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Convectie koken | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 1220 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 318 mm |
| Gewicht verpakking | 18,9 kg |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Type beeldscherm | TFT |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Deurkleur | Zwart |
| Grill | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 382 mm |
| Gewicht | 1,71 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.