Siemens iQ300 KI82LVFE0 combi-koelkast Ingebouwd 280 l E Wit
Siemens iQ300 KI82LVFE0, 280 l, Ingebouwd, E, 35 dB, SN-ST, 2,5 kg/24u
2 op voorraad
€2.003,00
2 op voorraad
Beschrijving
Verse ingrediënten mogen gezien worden.nZie jij je etenswaren ook graag in het juiste licht?De ingebouwde energiezuinige ledverlichting zorgt voor gelijkmatig licht in de hele koelkast, zodat je goed overzicht hebt van al je etenswaren en meteen ziet wanneer er iets aangevuld moet worden. Omdat de ledverlichting vooraan gemonteerd is, wordt deze niet geblokkeerd door de spullen in de koelkast. En als je een apparaat hebt met Home Connect, kun je de verlichting bedienen en de helderheid instellen met de Home Connect-app.nnBoodschappen koelen in een handomdraai.nWil je je last-minute boodschappen snel gekoeld hebben? Met superKoelen kan dat. Deze functie verlaagt met een druk op de knop de temperatuur in de koelkast en koelt snel je verse producten. Of je nu een voorraad inslaat voor een feestje of net terug bent van de markt, je producten zijn in een handomdraai perfect gekoeld. Ben je nog onderweg en heb je een gekoppelde smartphone, dan kun je via de Home Connect-app de functie instellen. Cool, hè?nnBewaar je flessen beter.nFlessen hebben hun eigen plek nodig en die vinden ze in ons flessenrek. Bewaar grote flessen, kleine flessen en blikjes allemaal in je koelkast zonder dat ze rammelen. De individuele houders voor je flessen houden ze niet alleen binnen handbereik, maar ook veilig en compact op hun plaats.nnBreukbestendig en makkelijk schoon te houden: safetyGlass-plateausnAlle glazen plateaus zijn gemaakt van extra sterk, gemakkelijk te reinigen veiligheidsglas. Als er iets omvalt, blijft de knoeiboel beperkt tot het plateau en loopt het niet over naar de rest van de koelkast.nnHet vriesvak aanpassen.nMet varioZone kun je de lades en de plateaus tussen de laden weghalen. Dankzij de flexibele indeling van je vriezer lijkt het wel een persoonlijke opbergkast vol bevroren producten.
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 34 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 59 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 280 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 246 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 2,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1772 mm |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.