Siemens iQ300 KG49NXXCF koel-vriescombinatie Vrijstaand 440 l C Zwart, Roestvrijstaal
Siemens iQ300 KG49NXXCF, 440 l, No Frost (koelkast), 11 kg/24u, C, Vers zone compartiment, Zwart, Roestvrijstaal
3 op voorraad
€1.788,00
3 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ300 KG49NXXCF. Totale nettocapaciteit: 440 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 313 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 127 l, Vriescapaciteit: 11 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 177 kWu. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Totale nettocapaciteit | 440 l |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 313 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 127 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 667 mm |
| Gewicht | 89,7 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.