Siemens HB676G0S1 oven 71 l 3650 W A+ Roestvrijstaal
Siemens HB676G0S1, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3650 W, 71 l, 3650 W
3 op voorraad
€919,00
3 op voorraad
Beschrijving
Siemens HB676G0S1. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Knoppen, Draaiknop. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,87 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3650 W |
| Grill | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Aantal schappen | 1 schappen |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Geëmailleerd staal |
| Type beeldscherm | TFT |
| Materiaal deur | Glas |
| Deur temperatuur ( max) | 30 °C |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Netbelasting | 3650 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Convectie koken | Ja |
| Oven vermogen | 3650 W |
| Thermostaatbereik oven | 0 – 300 °C |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Deurscharnieren | Neer |
| Koeldeur | Ja |
| Certificering | CE, VDE |
| Soort klok | Elektronisch |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 3,9 kg |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.