SHOKZ C610-AA-BK hoofdtelefoon/headset Draadloos oorhaak Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Zwart
SHOKZ C610-AA-BK, Draadloos, Kantoor/callcenter, 78 g, Headset, Zwart
49 op voorraad
€282,00
49 op voorraad
Beschrijving
SHOKZ C610-AA-BK. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Kantoor/callcenter, Snoerlengte: 1 m. Gewicht: 78 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Bluetoothkoppeling, Dempen, Reject call, Volume +, Volume – |
| Soort bediening | Touch |
| Kleur kabel | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Titanium |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-A |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Draadmateriaal | Koper |
| Aantal microfoons | 1 |
| Microfoon mute | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Diepte | 13,9 mm |
| Gewicht | 78 g |
| Diepte verpakking | 139 mm |
| Gewicht verpakking | 430 g |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Headset, 1 x Hard Case, 1 x USB2.0 CM-CM Data Cable, 1 x Manual, 1 x Legal Statement, 1 x Warranty Card, 2 x pairs Cushions, 1 x Shokz Loop120 (USB A adapter) |
| Draagwijze | oorhaak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Touch |
| Snoerlengte | 1 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| Beengeleidingssensor | Ja |
| Helder geluid | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Compatibele producten | Laptops, Desktops, Cellphones |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Oplaadbron | USB |
| Breedte | 180 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.