Samsung Series 5 T5300 81,3 cm (32″) Full HD Smart TV Wifi Zwart
Filmmarathons net een upgrade. De Samsung Series 5 T5300 smart TV brengt het theater ervaring thuis, onder te dompelen je in 81,3 cm (32 inch) van verbluffende 1920 x 1080 pixels LCD schittering. Dit Full HD-scherm tovert haarscherpe details en rijke kleuren, terwijl Dolby Audio en Dolby Digital Plus geluid omhult je in multi-dimensionale audio gelukzaligheid. Maar visuele en sonische meesterschap zijn slechts de warming-up. Dankzij ingebouwde Wifi en de slimme mogelijkheden van Tizen kun je al je mediaspelers, streaming apps en spraakassistenten zoals Alexa van Amazon naadloos synchroniseren via een rommelvrije hub. Met zijn meerdere HDMI-poorten en universele connectiviteitssuite is deze Samsung smart TV de onbetwiste meester van home entertainment. En toch houdt de slanke zwarte behuizing met low-profile bezels het geheel stijlvol minimalistisch. Maak filmavonden magisch of bekijk de populairste shows in verbluffende kwaliteit – deze smart TV verandert je woonkamer in een projectiekamer van wereldklasse.
71 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €445,00.€318,00Huidige prijs is: €318,00.
71 op voorraad
Beschrijving
Samsung Series 5 T5300. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-T2 |
| Internet TV | Nee |
| Screen mirroring | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oprolbaar scherm | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdetectie | Ja |
| Fotogalerij | Ja |
| Toegang op afstand | Ja |
| USB-recording | Nee |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Nee |
| Composiet video-ingang | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Aan/uit-timer | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 4,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 74,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4 kg |
| Diepte van de standaard | 15,1 cm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Gewicht verpakking | 5,8 kg |
| Bureaustandaard | Ja |
| HD type | Full HD |
| Display technologie | LCD |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Smart modes | Bioscoop, Natuurlijk |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Browsen | Ja |
| HID-ondersteuning | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Helderheiddetectie | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Samsung Contrast Enhancer, Samsung HyperReal Engine |
| Video upscaling | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Aantal RF-poorten | 1 |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 27,4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 737,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 438 mm |
| Breedte van de standaard | 73,2 cm |
| Breedte verpakking | 879 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | TM1240A |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.