Samsung MS23K3513AW/EG magnetron Wit Solo-magnetron Aanrecht 23 l 800 W
Samsung MS23K3513AW/EG, Aanrecht, Solo-magnetron, 23 l, 800 W, Ingebouwd display, LED
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€155,00
5 op voorraad
Beschrijving
Samsung MS23K3513AW/EG. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 23 l, Magnetronvermogen: 800 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LED, Soort bediening: Knoppen, Draaiknop, Kleur van het product: Wit
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 23 l |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Draaitafel | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Inwendige coating | Keramisch email |
| Klokmodus | 12/24 uur |
| Warmhoud functie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 489 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Diepte verpakking | 423 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deurscharnieren | Links |
| Afmeting draaiplateau | 28,8 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Zoemer uit | Ja |
| Klok functie | Ja |
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Netbelasting | 1150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 374 mm |
| Breedte verpakking | 552 mm |
| Hoogte verpakking | 326 mm |
| Merk |

























