Samsung Galaxy Buds2 Headset Draadloos In-ear Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Wit
Samsung Galaxy Buds2, Draadloos, Oproepen/muziek, Headset, Wit
Voorraad:
9 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€172,00
9 op voorraad
Beschrijving
Samsung Galaxy Buds2. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek, Kleur van het product: Wit
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Monauraal |
| Soort bediening | Touch |
| Gyroscoop | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal microfoons | 3 |
| Accu gestuurd | Ja |
| Continue audio-afspeeltijd | 7,5 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 13 uur |
| Draadloos opladen | Ja |
| Diepte | 17 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 5 g |
| Oplaadstation | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Aanbevolen geslacht | Jongen/meisje |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Wit |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Afspelen/pauze, Track |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Plug and play | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 3,5 uur |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 14 uur |
| Breedte | 20,9 mm |
| Hoogte | 21,1 mm |
| Oplaadcassette | 41,2 g |
| Capaciteit oplaadstation | 472 mAh |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Merk |






















