Samsung DU7105 TU75DU7105K 190,5 cm (75″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
Filmavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn. Maak kennis met de Samsung DU7105 TU75DU7105K, een indrukwekkende 75″ 4K Ultra HD smart TV die de bioscoopervaring naar huis brengt. Met een enorm 190,5 cm LED-scherm en een resolutie van 3840 x 2160 pixels, verdwaal je in levendige kleuren en kristalheldere details die elke scène van het scherm laten knallen. HDR10+ en HDR optimaliseren helderheid en contrast, zodat je geen enkele schaduw of highlight mist. Maar deze TV is meer dan alleen uiterlijk: het is een slimme 4K schoonheid met WiFi-connectiviteit en ondersteuning voor spraakassistent waarmee je moeiteloos kunt streamen, browsen en bedienen met Alexa of Bixby. Dankzij een reeks poorten, waaronder drie HDMI-poorten, blijven al je apparaten naadloos aangesloten voor eindeloos entertainment. Of je nu een groot gamefeest organiseert of lekker wegkruipt voor een film, dit slanke 75″ wonder verheft films en shows tot grootse evenementen. Dim de lichten en laat het briljante 4K LED-paneel van Samsung je meevoeren naar nieuwe werelden van cinematische pracht.
36 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.287,00.€919,00Huidige prijs is: €919,00.
36 op voorraad
Beschrijving
Samsung DU7105 TU75DU7105K. Beeldschermdiagonaal: 190,5 cm (75″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 190,5 cm (75") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Universele gids | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| Stand kleur | Zwart |
| Teletext | Ja |
| Eco-sensor | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Gaminghub, HGiG, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Stemgids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1677,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 962,4 mm |
| Breedte van de standaard | 125,4 cm |
| Breedte verpakking | 1832 mm |
| Hoogte verpakking | 1110 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Duurzaamheidsindex | 6.7 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Sound-mirroring | Ja |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Adaptief geluid | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 139 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 26 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 61,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 25,3 kg |
| Diepte van de standaard | 32,5 cm |
| Diepte verpakking | 186 mm |
| Gewicht verpakking | 34,5 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | TM2240A |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.