Saeco New Royal Black Half automatisch Espressomachine 2,5 l
Saeco New Royal Black, Espressomachine, 2,5 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1400 W, Zwart
Voorraad:
27 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€597,00
27 op voorraad
Beschrijving
Saeco New Royal Black. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Half automatisch, Capaciteit watertank: 2,5 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 2 kopjes, Ingebouwde molen. Vermogen: 1400 W. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,5 l |
| Koffiezet apparaat type | Half automatisch |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Molentype | Roestvrij stalen molen |
| Koffiebonen capaciteit | 600 g |
| Espresso maken | Ja |
| Aantal programma's | 4 |
| Koffie zetten | Ja |
| Thee maken | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Bluetooth | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 280 mm |
| Hoogte | 398 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Aantal malersinstellingen | 8 |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Nee |
| Koffie maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen | 1400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 460 mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.