POLY Voyager 4310 UC Headset Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Zwart
POLY Voyager 4310 UC, Draadloos, Kantoor/callcenter, 122 g, Headset, Zwart
Voorraad:
7 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€143,00
7 op voorraad
Beschrijving
POLY Voyager 4310 UC. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Kantoor/callcenter. Aansluitbereik: 50 m. Gewicht: 122 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Geluidsdruk niveau (max) | 102 dB |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 47 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,6 uur |
| Standby tijd | 1200 uur |
| Oplaadhouder | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Bluetoothkoppeling, Dempen, Volume +, Volume – |
| LED-indicatoren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Aansluitbereik | 50 m |
| Microfoontype | Boom |
| Microfoon mute | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 24 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht | 122 g |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.