POLY Voyager 4310-M Microsoft Teams Certified USB-C Headset + BT700 dongle + oplaadstatief
POLY Voyager 4310-M Microsoft Teams Certified USB-C Headset + BT700 dongle + oplaadstatief, Draadloos, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 55 g, Headset
Voorraad:
28 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€198,00
28 op voorraad
Beschrijving
Geen draden meer. Kosten besparen.nMet deze draadloze Bluetooth®-headset op instapniveau zijn jouw medewerkers niet langer aan hun bureau gekluisterd. Maak kennis met de Voyager 4300 UC-serie. Dit is alles wat jouw teams nodig hebben om productief te blijven en verbinding te maken met hun apparaten, zowel thuis als op kantoor.
| Type product | Headset |
|---|---|
| DECT connectable | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 18,2 mm |
| Breedte verpakking | 186 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 – 6800 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Diepte | 67 mm |
| Gewicht | 55 g |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Gewicht verpakking | 324 g |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.