POLY Sync 20 Microsoft Teams Certified USB-A Speakerphone
POLY Sync 20 Microsoft Teams Certified USB-A Speakerphone, PC, Zilver, 0,715 m, IP64, Windows 10, 100 – 7800 Hz
Voorraad:
90 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€149,00
90 op voorraad
Beschrijving
Hoogwaardig geluid, maar dan draagbaarnDe Poly Sync 20 USB/Bluetooth® smart speakerphone biedt audio van professionele kwaliteit voor telefonische vergaderingen en muziek, waar je ook bent. Neem de speakerphone gewoon mee. De spreektijd bedraagt maximaal 20 uur.
| Soort apparaat | PC |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal microfoons | 3 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Breedte | 182 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A |
| Auto | Nee |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Frequentie microfoon | 100 – 7800 Hz |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Levensduur accu/batterij | 20 uur |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Snelstartgids | Ja |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.