POLY Savi 8245 DECT 1880-1900 MHz Headset +USB-A to USB-C Cable +D400
POLY Savi 8245 DECT 1880-1900 MHz Headset +USB-A to USB-C Cable +D400, Draadloos, 20 – 20000 Hz, Kantoor/callcenter, 21 g, Headset, Zwart
Voorraad:
19 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€347,00
19 op voorraad
Beschrijving
Werk zonder afleidingnHet is belangrijk dat je tijdens een gesprek elk woord goed kunt horen. Met de Poly Savi 8200 Office-serie worden geluiden en gesprekken in de buurt uitgefilterd door de microfoon met ruisonderdrukking en functie voor ‘close conversation limiting’.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| DECT connectable | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HSF, HSP |
| Aansluitbereik | 180 m |
| Diameter van de luidspreker | 3,2 cm |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Gewicht | 21 g |
| Draagwijze | oorhaak, In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geluidsdruk niveau (max) | 118 dB |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Microfoontype | Boom |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Gesprekstijd | 7 uur |
| Standby tijd | 30 uur |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.