POLY Savi 7320 UC Stereo Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz Headset
POLY Savi 7320 UC Stereo Microsoft Teams Certified DECT 1880-1900 MHz Headset, Draadloos, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 160 g, Headset, Zwart
Voorraad:
161 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€349,00
161 op voorraad
Beschrijving
Veilige gesprekken zijn gegarandeerdnHoud gesprekken privé. Met tot 2x betere dichtheid is deze veilige draadloze DECT™-headset de perfecte keuze voor financiële, medische en overheidsinstellingen en callcenters of overal waar vertrouwelijke gesprekken plaatsvinden.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| DECT connectable | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Frequentie microfoon | 100 – 6800 Hz |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht | 160 g |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| USB-aansluiting | Ja |
| Aansluitbereik | 137 m |
| Microfoontype | Boom |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Standby tijd | 52 uur |
| Oplaadhouder | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A, USB Type-a naar USB Type-C |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.