POLY Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + USB-C/A adapter
POLY Blackwire 8225 Stereo USB-C Headset + USB-C/A adapter, Bedraad, Kantoor/callcenter, 186 g, Headset, Zwart
Voorraad:
200 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€171,00
200 op voorraad
Beschrijving
Word niet afgeleid tijdens gesprekkennHeb je tijdens het werken last van omgevingsgeluiden? Verminder achtergrondgeluid met de Poly Blackwire 8225 headset met een microfoon met ruisonderdrukking, Acoustic Fence-technologie en geavanceerde hybride actieve noisecancelling (ANC).
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Signaal/ruis-verhouding | 118 dB |
| USB-aansluiting | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Diepte | 32 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Diepte verpakking | 209 mm |
| Gewicht verpakking | 333 g |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.