LG KOEL-VRIESCOMBINATIE GBB71PZDMN STAAL (186 X 60 CM)
LG GBB71PZDMN. Totale nettocapaciteit: 341 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 36 dB. Nettocapaciteit koelkast: 234 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 2. Nettocapaciteit vriezer: 107 l, Vriescapaciteit: 8 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 273 kWu. Kleur van het product: Platina, Zilver
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00.
10 op voorraad
Beschrijving
- 10 jaar garantie op de compressor
- Totaal brutovolume 374 liter 7% meer binneninhoud
- DoorCooling+™: Uniek met koude luchtwaterval op de deur. Koelt sneller en gelijkmatiger.
- De exclusieve FRESH Balancer™-lade van LG met Magic Crisper optimaliseert de luchtvochtigheid, zodat u de luchtvochtigheid voor fruit en groenten kunt regelen met behulp van een selector, zodat ze langer vers blijven.
- FRESHConverter™ “Beer Special” lade: past de temperatuur van de lade aan (tussen -2ºC en 3ºC) afhankelijk van het soort voedsel: bier, groenten, vis of vlees.
- ThinQ: Via de ThinQ™ app op je smartphone kun je bepaalde functies bedienen (temperatuurregeling, snel invriezen)
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Anti - bacteriële coating | Nee |
| Ventilatie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 107 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 273 kWu |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Hoogte verpakking | 1965 mm |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Brutocapaciteit koelkast | 247 l |
| Aantal opvouwbare schappen | 2 |
| Nettocapaciteit koelkast | 234 l |
| IJsmaker | Nee |
| Ingebouwd display | Ja |
| Locatie van display | Op de deur |
| Aantal compressoren | 1 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Totale nettocapaciteit | 341 l |
| Elektronische regeling | Ja |
| Water dispenser | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Inverter technologie | Ja |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Diepte verpakking | 745 mm |
| Kinderslot | Ja |
| Gewicht | 70 kg |
| Vakantie functie | Ja |
| Diepte | 682 mm |
| Plankmateriaal | Glas |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Super Cool functie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Middelste compartiment | Nee |
| Flessenrek | Ja |
| Opvouwbare schap | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Vriescapaciteit | 8 kg/24u |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Vriezer positie | Onder |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Totale brutocapaciteit | 374 l |
| Soort lamp | LED |
| Merk |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.