LG InstaView GMV960NNME amerikaanse koelkast Vrijstaand 617 l E Meerkleurig
LG InstaView GMV960NNME, Vrijstaand, Multideur, Meerkleurig, 4 deur(en), Touch, LED
1 op voorraad
€5.801,00
1 op voorraad
Beschrijving
LG InstaView GMV960NNME. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Multideur, Kleur van het product: Meerkleurig. Totale nettocapaciteit: 617 l, Klimaatklasse: N-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 384 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 233 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 11 kg/24u. Bedieningsapps ondersteund: LG ThinQ
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Koelend medium | R600a |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 617 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Vakantie functie | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 384 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Super Cool functie | Nee |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 233 l |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal deuren vriezer | 2 |
| Deur open alarm | Ja |
| Wifi | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 687 mm |
| Gewicht | 1,58 kg |
| Diepte verpakking | 750 mm |
| Gewicht verpakking | 1,68 kg |
| Elektronische regeling | Ja |
| Productontwerp | Multideur |
| Aantal deuren | 4 deur(en) |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| IJsmaker | Ja |
| IJsblokjesautomaat | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal compressors koelkast | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal compressors vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | LG ThinQ |
| Jaarlijks energieverbruik | 320 kWu |
| Breedte | 914 mm |
| Hoogte | 1865 mm |
| Breedte verpakking | 960 mm |
| Hoogte verpakking | 1905 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.