LG GBV3100CPY.APYQEUR koel-vriescombinatie Vrijstaand 344 l C Zilver
LG GBV3100CPY.APYQEUR, 344 l, No Frost (koelkast), T, 10 kg/24u, C, Zilver
23 op voorraad
€946,00
23 op voorraad
Beschrijving
LG GBV3100CPY.APYQEUR. Totale nettocapaciteit: 344 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 234 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 110 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 171 kWu. Kleur van het product: Zilver
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Koelend medium | R600a |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 344 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Totale brutocapaciteit | 374 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 234 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Soort lamp | LED |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Versheid omvormer | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 171 kWu |
| Diepte | 675 mm |
| Gewicht | 72 kg |
| Diepte verpakking | 745 mm |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |
| Kleur van het product | Zilver |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Lineaire invertercompressor | Ja |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Auto diagnostiek | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Brutocapaciteit koelkast | 247 l |
| Ventilatie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 110 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Hoogte verpakking | 1965 mm |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.