LG GBP31DSLZN Vrijstaand 341 l E Grafiet
LG GBP31DSLZN, 341 l, SN-T, 12 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Grafiet
50 op voorraad
€654,00
50 op voorraad
Beschrijving
LG GBP31DSLZN. Totale nettocapaciteit: 341 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 36 dB. Nettocapaciteit koelkast: 234 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 107 l, Vriescapaciteit: 12 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 253 kWu. Kleur van het product: Grafiet
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Totale brutocapaciteit | 374 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 234 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Brutocapaciteit koelkast | 247 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 107 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 16 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 253 kWu |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Diepte verpakking | 745 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Koelend medium | R600a |
| Totale nettocapaciteit | 341 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 682 mm |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Hoogte verpakking | 1965 mm |
| Elektronische regeling | Ja |
























































Er zijn voor dit product nog geen reviews.