LG F4WR909P3W wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
LG F4WR909P3W, Voorbelading, 9 kg, B, 71 dB, 1400 RPM, A
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€887,00
10 op voorraad
Beschrijving
LG F4WR909P3W. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 71 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 565 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Inverter technologie | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 19 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| TurboWash | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 565 mm |
| Gewicht | 67 kg |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Gewicht verpakking | 7,1 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Auto, Babyverzorging, Koud, Katoen, Eco 40-60°C, Mix, Voorwassen, Snel, Snel 14min, Quick 30min, Sport, Stoom, Wol |
| Vertraagde start (min) | 3 uur |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.