LG BP450 Blu-Ray speler 3D Zwart
LG BP450. HD type: Full HD, Formaat analoog signaal: NTSC, PAL, Ondersteunde video-modi: 1080p. Ingebouwde audio decoders: DTS. Optische drive type: BD, DVD. Stroomverbruik (typisch): 12 W, Stroomverbruik (in standby): 0,5 W. Breedte: 270 mm, Diepte: 195 mm, Hoogte: 43 mm
Voorraad:
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €129,00.€114,95Huidige prijs is: €114,95.
Uitverkocht
| HD type | Full HD |
|---|---|
| Digitale audio, coaxuitgang | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| X.V. kleur support | Ja |
| Optische drive type | BD, DVD |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Diepe kleur support | Ja |
| 3D | Ja |
| HDMI | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 12 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 195 mm |
| Gewicht | 850 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wifi | Nee |
| Merk | |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort apparaat | Blu-Ray speler |
| Ingebouwde audio decoders | DTS |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Merk |



