LG 32GP850-B computer monitor 81,3 cm (32″) 2560 x 1440 Pixels 2K Zwart
LG 32GP850-B, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 Pixels, 2K, 1 ms, Zwart
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
10 op voorraad
Beschrijving
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
|---|---|
| HD type | 2K |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 700:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| VESA-montage | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 711,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 406,4 mm |
| Breedte verpakking | 787,4 mm |
| Hoogte verpakking | 203,2 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 6,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 50,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,54 kg |
| Diepte verpakking | 533,4 mm |