KitchenAid 5KES6503EBK Half automatisch Espressomachine 1,4 l
KitchenAid 5KES6503EBK, Espressomachine, 1,4 l, Gemalen koffie, 1470 W, Zwart
Voorraad:
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €341,00.€259,00Huidige prijs is: €259,00.
Uitverkocht
Beschrijving
KitchenAid 5KES6503EBK. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Half automatisch, Capaciteit watertank: 1,4 l, Koffie invoertype: Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Kan, Aantal spuiten: 2. Vermogen: 1470 W. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 1,4 l |
| Koffiezet apparaat type | Half automatisch |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Twee kopjes tegelijk | Ja |
| Aantal spuiten | 2 |
| Beker-warmer | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Timer | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Afneembare filterhouder | Ja |
| Vermogen | 1470 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 334 mm |
| Gewicht | 5,25 kg |
| Diepte verpakking | 263 mm |
| Gewicht verpakking | 7,72 kg |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Gemalen koffie |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Stoomkraan | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Warme melk maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Afneembare watertank | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Koffiefilter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| Stroom | 6,3 A |
| Breedte | 162 mm |
| Hoogte | 286 mm |
| Breedte verpakking | 410 mm |
| Hoogte verpakking | 435 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Merk |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.