Indesit LI6 S2E W koel-vriescombinatie Vrijstaand 272 l E Wit
Indesit LI6 S2E W, 272 l, SN-T, 39 dB, 3 kg/24u, E, Wit
Voorraad:
15 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€525,00
15 op voorraad
Beschrijving
Indesit LI6 S2E W. Totale nettocapaciteit: 272 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 197 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 75 l, Vriescapaciteit: 3 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 214 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 197 l |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Nettocapaciteit vriezer | 75 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 28 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 1,2 A |
| Diepte | 65,5 mm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 272 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 214 kWu |
| Netbelasting | 150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1588 mm |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.