Indesit IFWS 3841 JH IX 71 l A+ Roestvrijstaal
Indesit IFWS 3841 JH IX, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, Statisch, Hydrolytisch
7 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €407,00.€309,00Huidige prijs is: €309,00.
7 op voorraad
Beschrijving
Indesit IFWS 3841 JH IX. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Type timer: Digitaal, Timermodi: Timer. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,89 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Verlichtingslocatie: Voorkant links
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Ovenkookmethode | Statisch |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Aantal rasters | 1 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Timermodi | Timer |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Verlichtingslocatie | Voorkant links |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Convectie koken | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Koken | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Type timer | Digitaal |
| Tapblad | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 13 A |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 551 mm |
| Gewicht | 26,9 kg |
| Merk |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.