Imou Cruiser SC 3K Torentje IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 2880 x 1620 Pixels Plafond/muur
Imou Cruiser SC 3K, IP-beveiligingscamera, Binnen & buiten, Bedraad en draadloos, Plafond/muur, Zwart, Wit, Torentje
200 op voorraad
€91,00
200 op voorraad
Beschrijving
Imou Cruiser SC 3K. Soort: IP-beveiligingscamera, Ondersteuning voor plaatsing: Binnen & buiten, Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos. Montagewijze: Plafond/muur, Kleur van het product: Zwart, Wit, Vormfactor: Torentje. Kijkhoek lens, horizontaal: 78°, Kijkhoek lens, verticaal: 43°, Kijkhoek lens, diagonaal: 93°. Type beeldsensor: CMOS, Omvang optische sensor: 25,4 / 3,06 mm (1 / 3.06″). Digitale zoom: 8x, Vaste focale lengte: 3,6 mm
| Soort | IP-beveiligingscamera |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Ingebouwd licht | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 78° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 93° |
| Pan bereik | 0 – 355° |
| Aantal sensoren | 1 |
| Progressive scan | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Vaste focale lengte | 3,6 mm |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Aantal verlichtingen LEDS | 4 |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type stroombron | DC |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Diepte | 159 mm |
| Gewicht | 446 g |
| Aantal cameras | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Vormfactor | Torentje |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Kijkhoek lens, verticaal | 43° |
| Bereik kantelhoek | 0 – 90° |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3,06 mm (1 / 3.06") |
| Aantal lenzen | 1 |
| Digitale zoom | 8x |
| Nachtvisie | Ja |
| LED-type | IR/Wit |
| Maximum resolutie | 2880 x 1620 Pixels |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Reset button | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 6 W |
| Stroomuitvoer (ampère) | 0,5 A |
| Breedte | 126 mm |
| Hoogte | 19,6 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.