HP Scanjet Pro 3000 s4 Paginascanner 600 x 600 DPI A4 Zwart, Wit
HP Scanjet Pro 3000 s4, 216 x 3100 mm, 600 x 600 DPI, 48 Bit, 24 Bit, 40 ppm, Paginascanner
Voorraad:
8 op voorraad
Verzonden binnen 1 werkdag
Beperkte voorraad, wees snel!
€369,00
8 op voorraad
Beschrijving
Scan snel dubbelzijdig in één leesgang met een aanbevolen volume van 4000 pagina’s per dag
| Maximum scanformaat | 216 x 3100 mm |
|---|---|
| Duplex scannen | Ja |
| Kleurdiepte invoer | 48 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Soort scanner | Paginascanner |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Intern geheugen | 256 MB |
| USB-poort | Ja |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,1 W |
| Ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 15,4 mm |
| Breedte verpakking | 397 mm |
| Hoogte verpakking | 242 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Certificering | CECP |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kleurenscans | Ja |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Type beeldsensor | CMOS CIS |
| Scan naar | PC, USB |
| HP-segment | Bedrijf |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Slaapstand | 1,1 W |
| Diepte | 172 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Diepte verpakking | 248 mm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Land van herkomst | China |
| Merk |









