HP LaserJet Pro 4002dw printer
HP LaserJet Pro 4002dw printer, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 40 ppm, Duplex printen, Wit
69 op voorraad
€221,00
69 op voorraad
Beschrijving
Maximale productiviteit. Perfecte beheermogelijkheden. LaserJet Pro biedt een hoge printsnelheid en gemakkelijke beheertools.
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
| Kleur | Nee |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Opwarmtijd | 45 s |
| Watermerk printen | Ja |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Land van herkomst | Filipijnen, Vietnam |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Totale invoercapaciteit | 350 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Enveloppen, Zwaar papier, Labels, Postpapier, Normaal papier, Gerecycled papier, Ruw papier, Dik papier |
| Maximale printafmetingen | 207.4 x 347.1 mm |
| Afmetingen enveloppen | B5, C5, DL |
| Aangepaste mediabreedte | 76 – 216 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 200 g/m² |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Maximaal intern geheugen | 256 MB |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Stroomverbruik (gereed) | 5,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| AC-ingangsspanning | 110 – 240 V |
| Ondersteunt Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Breedte | 381 mm |
| Hoogte | 21,6 mm |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Hoogte verpakking | 464 mm |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 9 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Afdrukresolutie zwart | 1200 x 1200 DPI |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Zuinig printen | Ja |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, URF, PWG, PDF |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| Vervangende cartridges | HP 149A originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 2.900 pagina's), W1490A; HP 149X originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 9.500 pagina's), W1490X |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Maximum invoercapaciteit | 900 vel |
| Foto papier afmetingen | 10×15 cm |
| Aangepaste medialengte | 127 – 356 mm |
| Direct printen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,05 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Diepte | 357 mm |
| Gewicht | 8,56 kg |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Gewicht verpakking | 10,5 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Pallet brutogewicht | 399 g |
| Producten per pallet | 36 stuk(s) |
| Manufacturer warranty | Eén jaar garantie, onsite reparatie. De garantie- en ondersteuningsopties variëren per product, land en lokale wettelijke vereisten. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161448027, 195161448034, 195161269653, 195161448058 |
| Merk |



















